https://fontlar.net
Duyuru ! Artık Bizde Mobildeyiz.Hemen mobil uygulamamızı telefonunuza indirebilirsiniz.. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬►

:: Şartlar Ve Koşullar

Bu siteyi kullanarak ve yazı tiplerini indirerek, şartlar ve Koşullarımızı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi kabul etmiş olursunuz. Bu şartları zaman zaman değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Yasal Uyarı < br / > Bu Yasal Uyarı sizinle bu site arasında yasal bir sözleşmedir. Sitemizden yazı tiplerini indirerek veya bunları kullanarak, yazı tipi veya dingbat telif haklarının ilgili ürünün tasarımcısına ait olduğunu okuduğunuzu ve anladığınızı kabul edersiniz. Telif hakkı bildirimlerinin olmadığı durumlarda, yazı tipinin telif hakkı olduğunu varsaymanız gerekir. Yazı tipleri/dingbats kullanımı tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Biz herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz ve biz yazı kullanımı yoluyla kaynaklanan herhangi bir hasar için sorumlu değildir, bu dolaylı, arızi veya dolaylı zararlar (dahil ancak iş kaybı için zararlar sınırlı değildir, kar kaybı, kesinti veya benzeri). Bilgimize göre, bu sitede bulunan tüm yazı tipleri dağıtım için ücretsizdir. Olmayan bir yazı tipiyle karşılaşırsanız, hemen silinebilmesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Gizlilik Politikası < br / > gizliliğiniz sizinle olan ilişkimizin önemli bir parçasıdır. Gizliliğinizi korumak, size güvenli bir web ortamı sağlama misyonumuzun sadece bir parçasıdır. Bize e-posta gönderdiğinizde, bilgileriniz gizli kalacaktır. Bizim forumda yapılan mesajlar yüzden herhangi bir kişi bilgi göndermek etmeyiniz kamu görüntüleme açıktır. Bu tür eylemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz, bu sizin sorumluluğunuzdadır, bu nedenle bu tür ortamlarda kullanılmak üzere uygun ve güvenli olacak içerik yayınlayın. Bilgilerinizi herhangi bir üçüncü şahısla paylaşmayacağız, kiralamayacağız veya ticaret yapmayacağız. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, bilgisayarınız ile sitemizde erişiyorsunuz şekli ile ilgili bazı teknik bilgileri toplamak ve işletim sistemi bilgisayarınızı kullanarak, ne tarayıcı yazılımı (örneğin, Explorer, Netscape veya başka bir bilgisayar kullanarak ve İnternet servis sağlayıcınız, Birörnek Kaynak Bulucu (URL) kim bilgisayar (IP) adresi, internet Protokolü gibi bilgileri içerir'sadece bir sonraki ve belirli işletim ölçümleri, bu tür web sitemizi kullandığınız zaman olarak gitmeni URL geldin ve web sitesi. Bu genel bilgiler, sitemizin nasıl görüntülendiğini ve kullanıldığını daha iyi anlamamıza yardımcı olmak için kullanılabilir. Sitemiz hakkında bazı genel bilgileri iş ortaklarımızla veya genel halkla paylaşabiliriz. Örneğin, potansiyel kurumsal ortakları veya reklam fırsatları ile sitemize benzersiz kullanıcı günlük sayısı ile ilgili bilgileri paylaşabilir. Bu bilgiler, sizinle iletişim kurmak veya sizi tanımlamak için kullanılabilecek kişisel verilerinizden hiçbirini içermez.
< br/>web sitemizdeki diğer sitelere bağlantılar veya reklam afişleri Yerleştirdiğimizde, bu diğer sitelerden herhangi birinin içeriğini, uygulamalarını veya gizlilik politikalarını kontrol etmediğimizi lütfen unutmayın. Biz onaylamaz veya bizim tarafımızdan işletilen siteler dışında herhangi bir diğer web sitelerinin gizlilik politikaları veya bilgi toplama uygulamaları için kendimizi sorumlu tutmayın.
< br/>biz bize transit iken kişisel bilgilerinizi korumak için mevcut en yüksek güvenlik standardını kullanın. Sunucularımızda depolanan tüm veriler güvenli bir 'güvenlik duvarı' ile korunmaktadır, böylece yetkisiz kullanım veya etkinlik gerçekleşemez. Kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslar tarafından kayıp, yanlış kullanım veya değişikliklerden korumak için her türlü çabayı göstermemize rağmen, hırsızların güvenlik Sistemimizi engellemenin bir yolunu bulabileceği veya İnternet üzerinden yapılan iletimlerin ele geçirileceği konusunda her zaman bir risk olduğunun farkında olmalısınız.
< br/>zaman zaman gizlilik politikamızı değiştirebiliriz. Hakkımızı saklı tutuyoruz, bizim takdirine, değiştirme, herhangi bir zaman zaman zaman ve Gizlilik Politikası bölümlerini eklemek veya kaldırmak. Bu değişiklikler genel görünüm için yayınlanacaktır. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, gizlilik politikamızın ve feragatnamemizin tüm koşullarını kabul etmiş olursunuz. Bu Web sitesini kullanmanız bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir devam etti. Gizlilik politikamızın şartlarını kabul etmiyorsanız, web sitemizi kullanmayı bırakmalısınız.Scorpiol